Paletli ve Manuel Yükleme Raf Sistemleri

paletrafi1 Paletli ve Manuel Yükleme Raf Sistemleri
Depolar firmalar için yeterli ürün barındıran yerlerdir. Gereğinden fazla üretim yapan firmalar bu ürünleri acil durumlarda ve hali hazırdaki ürünler tükendiğinde kullanmak üzere depolarda muhafaza ederler. Çalıştığı alana göre farklı içyapıya sahip olan depoları pek çok açıdan incelemek mümkündür. Depo yönetimi, raf sistemleri, sevkiyat unsurları, depo güvenliği ve depo bakımı gibi sayabileceğimiz daha pek çok unsur depo için önem taşımaktadır.

Paletli ve manuel yükleme raf sistemleri,en basit depolardan en karmaşık merkezlere kadar maksimum depolama alanı sağlar.Özellikle ülkemizde kullanımı en yaygın olan raf sistemidir.

Çok paletli rafların depolanması amacıyla kullanılmaktadır.İstiflenen paletler birbirinden bağımsız olarak yerleştirilebilir.Forklift ile çalışma imkanı sağladığı gibi manuel olarak da yükleme imkanı sağlamaktadır.Traverlersdeki delikler sayesinde portatif olup boyları ayarlanabilmektedir.

Sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan Standart raf sistemleri ile depolama hizmeti verenler için en uygun şartlarda raf üretimlerini gerçekleştirmektedir. Çalışan alan göre özel olarak tasarlanan raf sistemlerinde hem ürün güvenliği ve muhafazası hem de sevkiyatı daha kolay ve hızlı yapılabilmektedir

,

" class="menu">
  • Ürünlerimiz
  • Kurumsal
  • İletişim
  • Blog